Ako sa k nám dostanete

Múzeum Červený Kláštor sa nachádza v obci Červený Kláštor v okrese Kežmarok. Do múzea sa môžete dopraviť autom alebo autobusom, železničná doprava do obce nie je zavedená.

Autobusová doprava
Hneď vedľa objektu Kláštora kartuziánov je autobusová zastávka. Či už pôjdete zo smeru Stará Ľubovňa, Haligovce alebo z opačnej strany Poprad, Spišská Belá, Spišská Stará Ves, resp. z hraničného prechodu Lysá nad Dunajcom, autobus stojí na zastávke označenej ako Červený Kláštor, múzeum.
Ak by ste sa chceli prejsť, môžete vystúpiť na ktorejkoľvek zastávke v Červenom Kláštore. Národnú kultúrnu pamiatku Kláštor kartuziánov po ceste neminiete.

Autom
Zo smeru Stará Ľubovňa, Haligovce sa Kláštor kartuziánov nachádza cca 1 km za areálom Kúpeľov Smerdžonka po pravej strane. Pred objektom je po ľavej strane súkromné platené parkovisko. V areáli múzea nie je možné parkovať, s výnimkou ubytovaných hostí.
Zo smeru Poprad, Spišská Belá, Spišská Stará Ves, hraničný prechod Lysá nad Dunajcom, sa k múzeu dostanete po hlavnej ceste. Parkovať môžete na jednom zo súkromných parkovísk v obci, ktoré sa nachádzajú popri hlavnej ceste po pravej strane. V areáli kláštora je parkovanie zakázané s výnimkou ubytovaných hostí. K múzeu následne prejdete pešo popri hlavnej ceste.
GPS súradnice 49°23´58“S 20°25´00“V